Blog Kobercomat.cz stránka 3

čec, 8 2021 | Trendy a Inspirace

Koberce Boho – jedinečná atmosféra v uměleckém vydání

Interiérový design ve stylu boho je v současné době jedním z nejoblíbenějších. To je způsobeno neexistencí přísných standardů a pravidel při navrhování prostor v tomto stylu. Tato tvůrčí svoboda nám umožňuje při plánování popustit uzdu fantazii.

čtěte více
čen, 16 2021 | Trendy a Inspirace

Vintage koberce – pozvěte do svého domova nepomíjející styl interiérového designu!

Vintage styl je rozhodně jedním z klenotů celé dosavadní interiérové architektury. I když retro móda ještě nepominula, v loňském roce tento trend zažil další intenzivní boom. Jaké vintage dekorace se osvědčí ve vašem interiéru? Doporučujeme vintage koberce a zaručujeme, že je budete milovat stejně jako my!

čtěte více
kvě, 13 2021 | Deco tipy

Jak si vybrat koberec do interiéru?

Při výběru doplňků pro interiérový design často zvažujeme, zda budou ladit s nábytkem a celým uspořádáním. Jaká jsou pravidla pro výběr interiérového koberce? Jak promyšleně vybírat doplňky? Máme pro vás několik tipů.

čtěte více
dub, 9 2021 | Trendy a Inspirace

Vinylové koberce na terasu – které budou v této sezóně v módě?

Vinylové koberce na terasu jsou hitem minulé sezóny jaro/léto 2020. Není divu – vinylové koberce jsou navrženy tak, aby zdobily vaše interiéry, ale také balkony a terasy? Proč se stávají stále více oblíbenější a jaké vzory budou v této sezóně v módě?

čtěte více