Obkladové PVC panely na stěnu

Vinylové stěnové panely s libovolným designem

Možnost potisku jakéhokoli designu je mimořádně důležitou výhodou našich vinylových panelů. To nám dává možnost vybrat si panely z neomezeného souboru motivů. Podle svého vkusu a dekoru místnosti, ve které je chcete použít, si můžete vybrat panely se dřevem, betonem, mramorem, přírodou, mozaikou, krásnými orientálními vzory, abstrakcemi a dokonce i dětskými motivy. Díky této volnosti tisku a široké škále motivů si jistě najdeme samolepicí nástěnné panely do svého pokoje, koupelny nebo kuchyně. Je také nesmírně důležité poznamenat, že elegantní vzhled a specifičnost dekorativních nástěnných panelů nám umožňuje jejich použití v jakékoli místnosti.

Bezpečné a odolné stěnové panely z PVC

Velmi důležitým faktorem při výběru vinylových panelů na stěnu jsou také jejich vlastnosti. Jednou z nejdůležitějších je jejich odolnost vůči vlhkosti, díky které se k nim stále častěji obracíme jako k alternativě tradičních keramických obkladů v místnostech, jako je kuchyň nebo koupelna. Podobně je tomu i v dalších místnostech, jako je jídelna, obývací pokoj nebo dětský pokoj. Panely z PVC jsou také odolné proti poškrábání a otření. Použití špičkových materiálů a digitálního tisku zaručuje jejich trvanlivost a elegantní vzhled.

Vinylové panely jako dekorace stěn v obývacím pokoji, kuchyni a koupelně

Samolepicí vinylové panely představují mimořádně zajímavý a výrazný způsob dotváření moderních a módních interiérů. Nejčastěji se používají k výzdobě stěny za televizí, stěny v kuchyni nad pracovní deskou a k výzdobě stěn v koupelně. (Naše vinylové panely nejsou určeny k instalaci do sprchového koutu!) Interiéroví dekoratéři je stále častěji používají při navrhování těch nejprestižnějších a nejmódnějších interiérů. Vznikne tak úžasný vizuální efekt a základ pro další aranžování. Díky rozmanitosti provedení vinylové stěnové panely lze použít v místnostech zařízených v moderním, industriálním, ale i klasickém nebo retro stylu. Vinylové panely lze použít také k zakrytí stávajících obkladů v kuchyni nebo koupelně. Můžeme po nich sáhnout i při plánování nového interiéru a nahradit klasické dekorace PVC obklady. Univerzálnost vinylových obkladů také umožňuje jejich použití bez ohledu na styl, ve kterém jsme byt zařídili. Samolepící vinylové panely s motivem betonu se budou skvěle hodit do bytů klasického, loftového či industriálního stylu,které připomínají výrobní haly a sklady. Zde nejlépe vypadají motivy surového betonu nebo plechu na podlaze či stěnách. Naproti tomu vinylové panely na stěnu s abstraktními, mramorovými nebo geometrickými motivy lze použít pro moderní dekor. Tradicionalistům, kteří mají rádi klasický, retro nebo vintage styl, doporučujeme PVC panely s krásnými a barevnými orientálními vzory, portugalskými keramickými motivy nebo panely s květinovými a rostlinnými vzory. Jak vidíte, široký výběr motivů a nesporné výhody samolepicích stěnových panelů nám dávají možnost vytvořit působivé uspořádání stěn prakticky v jakékoli místnosti. Samolepicí vinylové stěnové panely jsou nápadem pro rychlou proměnu stěn v kuchyni nebo koupelně. Je to skvělé řešení pro lidi, kteří chtějí osvěžit místnost, udržet její krásný vzhled a nečekat příliš dlouho na výsledek.