Podložky pod židli

Podložka pod křeslo

Je to individuální záležitost – někteří se rozhodují pro plovoucí podlahy, jiní dřevěné podlahy, a ještě jiní pro klasické koberce. Jedna věc je jistá, bez ohledu na to, jaký typ podlahy si vybereme, bychom se o ni měli starat, aby nedošlo k jejímu poškození. Používáním židlí a otočných židlí dochází k poškrábání povrchu podlahy, a proto bychom měli přemýšlet o vhodné ochraně. Jak to udělat? Zdá se, že nejlepší volbou bude podložka pod křeslo.

Jak vybrat vhodnou podložku pod židli?

Vinylová rohož je vhodná pro umístění pod křeslo, kuchyňskou židli nebo kancelářskou židli na kolečkách. Rohože vyrábíme v mnoha vzorech, abyste je mohli snadněji přizpůsobit výzdobě interiéru. Taková ochranná podložka je vyrobena z extrémně odolného vinylu. Malá tloušťka podložky nebude mít na každodenní používání podlahy žádný vliv. Díky podložkám pod židli se vyhneme poškrábání nebo vážnému mechanickému poškození naší podlahy. A co víc, dobrá a pevná podložka pod kancelářskou židli je schopna ochránit podlahu před nečistotami. Použití ochranné podložky pod kancelářskou židli je spolehlivějším, levnějším a rychlejším řešením ve srovnání s jinými formami ochrany podlahy, jako je např. lakování. Pokud se již rozhodnete použít ochrannou podložku, měli byste při jejím výběru věnovat pozornost několika důležitým aspektům.

Při výběru podložky pod křeslo věnujte pozornost několika aspektům

Prvním a nejdůležitějším je velikost. Měla by zabírat prostor, kde se s naším křeslem pohybujeme nejčastěji. Proto zkontrolujte rozměry základny své otočné židle nebo křesla. Vezměte v úvahu také velikost samotného psacího stolu. Pro pohodlné používání by měla být podložka částečně skryta pod stolem. Věnujte také pozornost tomu, kam posouváte křeslo. Bezpečnější bude počítat s rezervou, abychom měli jistotu, že nebudeme vyjíždět kolečky židle na podlahu. Nabízíme několik formátů, které by měly zajistit maximální pohodlí při používání. Dalším důležitým aspektem je materiál. Měl by být odolný vůči poškození a poškrábání, protože ochranná podložka je také dekorativním prvkem. Naše podložky jsou vyrobeny z odolné polyesterové tkaniny, takže si pěkný vzhled podložky a podlahy můžeme užívat po dlouhou dobu.