Blog Kobercomat.cz

srp, 16 2021 | Trendy a Inspirace

Marocké koberce – originální výbava interiéru

Marocké koberce jsou výjimečné a výrazné prvky, které dodají každému prostoru překvapivý charakter. Díky originálnímu designu a barvám budou skvělým doplňkem interiérů skutečných designových nadšenců. Řekneme vám, jak si vybrat marocký koberec do prostoru, a to bez ohledu na styl jeho designu.

čtěte více
čec, 8 2021 | Trendy a Inspirace

Koberce Boho – jedinečná atmosféra v uměleckém vydání

Interiérový design ve stylu boho je v současné době jedním z nejoblíbenějších. To je způsobeno neexistencí přísných standardů a pravidel při navrhování prostor v tomto stylu. Tato tvůrčí svoboda nám umožňuje při plánování popustit uzdu fantazii.

čtěte více
čen, 16 2021 | Trendy a Inspirace

Vintage koberce – pozvěte do svého domova nepomíjející styl interiérového designu!

Vintage styl je rozhodně jedním z klenotů celé dosavadní interiérové architektury. I když retro móda ještě nepominula, v loňském roce tento trend zažil další intenzivní boom. Jaké vintage dekorace se osvědčí ve vašem interiéru? Doporučujeme vintage koberce a zaručujeme, že je budete milovat stejně jako my!

čtěte více
kvě, 13 2021 | Deco tipy

Jak si vybrat koberec do interiéru?

Při výběru doplňků pro interiérový design často zvažujeme, zda budou ladit s nábytkem a celým uspořádáním. Jaká jsou pravidla pro výběr interiérového koberce? Jak promyšleně vybírat doplňky? Máme pro vás několik tipů.

čtěte více