Blog Kobercomat.cz

kvě, 17 2022 | Interiéry

Jak zařídit balkon? Nápady a praktické rady

Balkon je jednou z nejlepších charakteristik panelového domu. Zajišťuje čerstvý vzduch a prostor k odpočinku. Stojí za to ho navrhnout tak, aby se stal místem odpočinku od každodenního života a náhradou za zahradní atmosféru. V tomto článku se dozvíte, jak uspořádat balkon tak, aby byl funkční a krásný.

čtěte více
bře, 17 2022 | Trendy a Inspirace

Samolepicí vinylové panely – vynikající alternativa klasických dekorativních materiálů

Samolepicí vinylové panely jsou stále oblíbenější díky nízkým nákupním nákladům, snadné montáži a barevné rozmanitosti. Vinylové obklady jsou fantastickou alternativou dlouhých a nákladných rekonstrukcí a dokonalým doplňkem intenzivně využívaných obytných a komerčních prostor.

čtěte více
lis, 30 2021 | Deco tipy

Jak si vybrat pohodlné křeslo k psacímu stolu?

Práce u psacího stolu se pro některé z nás stala každodenní realitou. Židle je nedílnou součástí kanceláře. Stále delší doba strávená před počítačem je příčinou mnoha problémů se zády. Proto je důležité pohodlné a kvalitní kancelářské křeslo. 

čtěte více
srp, 16 2021 | Trendy a Inspirace

Marocké koberce – originální výbava interiéru

Marocké koberce jsou výjimečné a výrazné prvky, které dodají každému prostoru překvapivý charakter. Díky originálnímu designu a barvám budou skvělým doplňkem interiérů skutečných designových nadšenců. Řekneme vám, jak si vybrat marocký koberec do prostoru, a to bez ohledu na styl jeho designu.

čtěte více