Stolní podložky

Stolní podložka – elegantní ochrana povrchu

Pokud je vaším hlavním pracovištěm psací stůl, měli byste se postarat nejen o vaše pohodlí, ale také o jeho estetický vzhled. Podložka na celý psací stůl nás ochrání před klouzáním listu a navíc bude propiska po papíru hladce klouzat. Pravděpodobně už víckrát se vám povedlo při intenzivním používání psacího stolu jej na některých místech poškrábat nebo vylít na něj nějakou tekutinu. Pokud vám záleží na estetice vašeho pracoviště, stojí za to si zakoupit stolní podložku. Díky tomu budete všechny činnosti provádět na ní, takže je prakticky nemožné poškodit povrch stolu. Kromě estetického hlediska jsou stolní podložky schopny nám poskytnout velmi vysoký komfort při každodenním používání psacího stolu. Dokonalým příkladem kancelářské práce může být ruční psaní. Kterou podložku zvolit pro home office?

Která pracovní podložka se osvědčí u home officu?

Především by měla být co nejodolnější vůči poškrábání a jiným poškozením, aby byla zajištěna vysoká estetika, a to i při intenzivním a dlouhodobém používání. Naše podložky, které chrání povrch stolu, po něm nekloužou, a proto jsou při používání velice pohodlné. Velké stolní podložky jsou dokonalou ochranou v případě, že používáte notebook, myš nebo zápisník. Skvěle ochrání stůl při výtvarných pracích. Naše ochranné podložky vyrobené z PVC se také snadno udržují v čistotě, což bude velmi důležité při výběru stolních dětských podložek.

Vinylovou stolní podložku lze snadno sladit se stylem vašeho interiéru. Při výběru velikosti věnujte pozornost rozměrům psacího stolu a tomu, jakou jeho část chcete podložkou ochránit. Vyrábíme je v několika velkých formátech, takže snadno můžete ochránit většinu povrchu pracovní desky. Ochranná podložka vám také pomůže zakrýt poškozený povrch stolu. Namísto nákupu nového kusu nábytku můžete pomocí podložky vizuálně osvěžit místo, kde pracujete a učíte se.