Koberce na terasu – marocký vzor

Marocké koberce jako venkovní dekorace

Terasový koberec v marockém stylu je skutečným klenotem sezóny jaro / léto 2020. Geometrické kompozice, krásné mozaiky a berberské vzory jsou něčím, co nejen potěší členy domácnosti a hosty, ale bude i krásně ladit s ostatní výzdobou. Díky své funkčnosti balkonové koberce ochrání podlahu před mechanickými poškozeními a nečistotami. Marocký vzor je oblíbený motiv, který má své kořeny v exotickém designu přímo ze slunného Maroka. Koberec marocký jetel je často ozdobou balkonu a terasy. Vzor jetele je tak jemný, že si podmaní jak milovníky tropického podnebí, tak i milovníky skandinávských a strohých interiérů.

Osvědčí se PVC koberce na zahradě a na terase?

Koberce na terasu jsou moderním řešením pro ty, kdo mají rádi jednoduché a pohodlné volby. Abychom splnili očekávání zákazníků, vytvořili jsme rohože, které se skvěle osvědčí také venku. Díky tomu, že se prach a nečistoty na jejich povrchu nehromadí, jsou ideálními dekorativními prvky pro alergiky, kteří potřebují čistý prostor. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny marocké koberce, je odolný vůči mechanickému poškození a plísním, proto vám bude sloužit jako venkovní dekorace po dlouhou dobu. Marocký jetel uchvátí svou jednoduchostí jak členy domácnosti, tak i hosty. Africký design již několik let proniká do našich domovů, ať už v rustikálních stylizacích, nebo v podobě originálních nástěnných masek. Koberce s marockým vzorem jsou dalším trendem, který natrvalo vstoupí do každodenního uspořádání jak interiérů, tak i exteriérů. Jděte s módou a vyberte si pro vás tu nejlepší možnost.

Moderní koberce na terasu

Ve srovnání s klasickými koberci jsou vinylové rohože cenově a vizuálně atraktivní, a to i díky neomezenému výběru motivů a barev. Obdélníkové PVC koberce jsou univerzální a hodí se na každou terasu, a vzhledem ke své malé hmotnosti je lze snadno přemisťovat z místa na místo. Vinylové koberce jsou dvojího druhu: první druh je zcela hladký a skvěle se hodí především pro venkovní použití, např. v zahradním altánku nebo na terase. Tyto ochranné rohože neprosakují, nevyblednou, nezplesniví, jsou odolné vůči mikropoškozením způsobeným blátem nebo pískem. K jejich čištění postačí vlhký hadřík a trochu jemného čisticího prostředku. Díky vysoké kvalitě tisku na nich nenajdete ostré hroty a hrany, takže chůze po vinylových rohožích naboso bude ryzím potěšením. Kulaté vinylové koberce budou ideálním řešením pro balkony v bytových domech s omezenou velikostí. Vdechnou jim jedinečné kouzlo a zároveň budou chránit balkonové dlaždice před prudkým sluncem nebo deštěm. Díky svým vlastnostem mají vinylové koberce možnost stát se natrvalo součástí dekorací zahradních altánů a teras. Jedná se o průkopnické řešení, které podlaze poskytuje zároveň optimální ochranu a nevšední vzhled.