Blog Kobercomat.cz stránka 6

říj, 15 2020 | Deco tipy

Ochranná podložka na psací stůl, aneb jak pečovat o pracoviště

Pro každého studenta, zaměstnance nebo umělce je psací stůl něco jako velící stanoviště. Právě zde poznávají během učení tajemství světa, podepisují důležité dokumenty, dělají náčrty nového mistrovského díla. Proto by měl být psací stůl vždy čistý a udržovaný, aby kdokoliv mohl na něm pohodlně vykonávat svou práci.

čtěte více
říj, 9 2020 | Deco tipy

3 vlastnosti, které je třeba zvážit při výběru podložky pod židli

Ať už jsou kolečka otočných židlí vyrobena z plastu nebo z kaučuku, stojí za to ochránit podlahu před případným poškozením a poškrábáním. Pomohou vám s tím podložky pod židlí nebo křeslo, které ochrání povrch podlahy. Jak tedy vybrat tu správnou podložku pod křeslo? Naše krátká minipříručka vám napoví, které tři,&

čtěte více
zář, 16 2020 | Trendy a Inspirace

Venkovní koberce – co je třeba mít na paměti při nákupu koberce na balkon, terasu a zahradu? Praktický miniprůvodce

Krásné a originální koberce byly vždy v našich interiérech žádoucí. Tyto módní doplňky, kromě svých estetických vlastností, poskytují pocit pohodlí našim chodidlům. Stejně je to v případě venkovních koberců.

čtěte více
zář, 14 2020 | Deco tipy

Má nákup koberce do pokoje alergika smysl? Vyvracíme fakta a mýty

"Spotřebitelé kupují očima" – je těžké s tímto přesvědčením nesouhlasit. Jsou to právě estetické hodnoty, které do značné míry převládají při volbě vhodného výrobku. Stejně je to v případě nákupu koberců.

čtěte více