Deco tipy stránka 3

lis, 30 2021 | Deco tipy

Jak si vybrat pohodlné křeslo k psacímu stolu?

Práce u psacího stolu se pro některé z nás stala každodenní realitou. Židle je nedílnou součástí kanceláře. Stále delší doba strávená před počítačem je příčinou mnoha problémů se zády. Proto je důležité pohodlné a kvalitní kancelářské křeslo. 

čtěte více
říj, 10 2021 | Blog

Jak uspořádat terasu před domem?

Terasa před domem je skvělý způsob, jak si užit venkovní obytný prostor. Navyšuje také hodnotu vašeho domu. Vzhledem k tomu, že se jedná o venkovní prostor, máte možnost vytvořit něco jedinečného a osobního. Zajímá vás, jak dokončit terasu?

čtěte více
srp, 16 2021 | Trendy a Inspirace

Marocké koberce – originální výbava interiéru

Marocké koberce jsou výjimečné a výrazné prvky, které dodají každému prostoru překvapivý charakter. Díky originálnímu designu a barvám budou skvělým doplňkem interiérů skutečných designových nadšenců. Řekneme vám, jak si vybrat marocký koberec do prostoru, a to bez ohledu na styl jeho designu.

čtěte více
čec, 8 2021 | Trendy a Inspirace

Koberce Boho – jedinečná atmosféra v uměleckém vydání

Interiérový design ve stylu boho je v současné době jedním z nejoblíbenějších. To je způsobeno neexistencí přísných standardů a pravidel při navrhování prostor v tomto stylu. Tato tvůrčí svoboda nám umožňuje při plánování popustit uzdu fantazii.

čtěte více