Deco tipy stránka 2

zář, 15 2022 | Deco tipy

Vybavení kanceláře – nábytek, vybavení a doplňky

Navrhnout kancelář, která osloví celý tým, není jednoduchý úkol. Kolik lidí, tolik věcí, které se jim líbí a které ovlivňují jejich pohodlí při práci. Jak tedy přizpůsobit kancelářské prostory, tak aby se staly pohodlným pracovištěm a měly pozitivní dopad na produktivitu zaměstnanců? Podívejte se na naše nápady!

čtěte více
čec, 12 2022 | Deco tipy

Interiéry zahradních domečků pro děti – tipy a nápady

Umístění dřevěného nebo plastového domečku v zahradě je perfektním způsobem, jak vytvořit pro vaše dítě fantastický prostor na hraní. Představujeme levné a komplexní způsoby, jak vyzdobit zahradní domeček pro vaše dítě.

čtěte více
kvě, 17 2022 | Interiéry

Jak zařídit balkon? Nápady a praktické rady

Balkon je jednou z nejlepších charakteristik panelového domu. Zajišťuje čerstvý vzduch a prostor k odpočinku. Stojí za to ho navrhnout tak, aby se stal místem odpočinku od každodenního života a náhradou za zahradní atmosféru. V tomto článku se dozvíte, jak uspořádat balkon tak, aby byl funkční a krásný.

čtěte více
bře, 17 2022 | Trendy a Inspirace

Samolepicí vinylové panely – vynikající alternativa klasických dekorativních materiálů

Samolepicí vinylové panely jsou stále oblíbenější díky nízkým nákupním nákladům, snadné montáži a barevné rozmanitosti. Vinylové obklady jsou fantastickou alternativou dlouhých a nákladných rekonstrukcí a dokonalým doplňkem intenzivně využívaných obytných a komerčních prostor.

čtěte více