Deco tipy stránka 5

lis, 23 2020 | Trendy a Inspirace

Koberec do kuchyně – moderní prvek v klasickém stylu

O kuchyni se říká, že je srdcem domova. Kuchyně je skvělým místem pro klevetění u kávy, ale i vznešenější, intelektuální rozhovory ve večerních hodinách. Právě proto bychom se měli postarat o vhodnou atmosféru. Koberec do kuchyně? Tím začneme její vizuální oteplování!

čtěte více
říj, 15 2020 | Deco tipy

Ochranná podložka na psací stůl, aneb jak pečovat o pracoviště

Pro každého studenta, zaměstnance nebo umělce je psací stůl něco jako velící stanoviště. Právě zde poznávají během učení tajemství světa, podepisují důležité dokumenty, dělají náčrty nového mistrovského díla. Proto by měl být psací stůl vždy čistý a udržovaný, aby kdokoliv mohl na něm pohodlně vykonávat svou práci.

čtěte více
zář, 14 2020 | Deco tipy

Má nákup koberce do pokoje alergika smysl? Vyvracíme fakta a mýty

"Spotřebitelé kupují očima" – je těžké s tímto přesvědčením nesouhlasit. Jsou to právě estetické hodnoty, které do značné míry převládají při volbě vhodného výrobku. Stejně je to v případě nákupu koberců.

čtěte více
zář, 11 2020 | Trendy a Inspirace

Jaké vzory a barvy vinylových koberců vládnou v roce 2020?

Každý interiér, dokonce i zařízený s nejlepším vkusem, je možné vyladit, a to výběrem doplňků, které vytvoří jedinečnou atmosféru. Proto byste při zařizování obývacího pokoje měli dbát nejen na základní vybavení, ale věnovat také více času výběru funkčních a krásných dekorací. Koberce jso

čtěte více