Vinylové koberce v marockém stylu

Proč byste si měli pořídit PVC koberce do vašeho interiéru?

Koberec v marockém stylu je naprostá nezbytnost letní sezóny! Geometrické kompozice, nádherné mozaiky a berberské vzory jsou něčím, co se osvědčí v místnostech v boho stylu. PVC koberce jsou moderním řešením pro ty, kdo mají rádi jednoduchá a pohodlná řešení. Ne každý si může dovolit marocké koberce ve svém interiéru, tkané s vášní a obětavostí. Proto, abychom splnili očekávání zákazníků, jsme vytvořili vinylové rohože, které se skvěle osvědčí jako klasické podlahové koberce. Na rozdíl od svých bratrů jsou PVC koberce vyrobeny ze skleněných vláken, které nehromadí prach a mikroby. Toto je ideální řešení pro alergiky, kteří potřebují čistý a snadno v čistotě udržitelný prostor. Materiál, ze kterého jsou marocké koberce vyrobeny, je odolný vůči mechanickému poškození a plísním, takže se také hodí jako dekorace podlahy na balkoně.

Marocké koberce – horký trend letní sezóny

Marocký jetel uchvátí členy domácnosti a hosty. Marocký vzor je oblíbený motiv, který má své kořeny v exotickém designu přímo ze slunného Maroka. Koberec marocký jetel je často ozdobou kuchyní, obývacích pokojů a teras. Vzor jetele je tak jemný, že si podmaní jak milovníky tropického podnebí, tak i milovníky skandinávských a strohých interiérů. Africký design již několik let proniká do našich domovů, ať už v rustikálních stylizacích, nebo v podobě originálních nástěnných masek. Koberce s marockým vzorem jsou dalším trendem, který natrvalo zdomácní v interiérovém designu. Jděte s módou a vyberte si nejlepší z těchto koberců.

Klasické nebo moderní koberce?

Hlavním důvodem oblíbenosti vinylových rohoží je jejich cena. Ve srovnání s klasickými koberci jsou vinylové podložky cenově i vizuálně atraktivní, a to i díky neomezenému výběru motivů a barev. Obdélníkové PVC koberce jsou univerzální a hodí se do každého interiéru, a díky své malé hmotnosti je lze snadno přemisťovat z místa na místo. Vinylové koberce jsou dvojího druhu: první druh je zcela hladký a skvěle se hodí především pro venkovní použití, např. v zahradním altánku nebo na terase. Tyto ochranné rohože nepromokají, neblednou, neplesniví a jsou odolné vůči mechanickému poškození, písku, blátu a prachu. K jejich čištění postačí vlhký hadřík.