Vinylové panely s motivem betonu

Vinylové panely s betonovým motivem jsou ideálním řešením pro byty v loftovém nebo industriálním stylu. Tyto trendy interiérového designu mají své kořeny v postindustriálních prostorech a skladech, takže právě strohý beton na podlaze nebo na stěnách v nich vypadá skvěle a vytváří nejlepší pozadí pro charakteristický nábytek a dekorace. Vinylové dlaždice tento chladný materiál, jako je beton, jen bezchybně vizuálně napodobují. Na rozdíl od něj jsou teplé, hladké a příjemné na dotek. Snadno se udržují v čistotě, protože neabsorbují nečistoty. Jsou také odolné proti poškrábání. Umístění samolepicích vinylových panelů s motivem betonu v interiéru vyvolává dojem strohosti. Ve skutečnosti jsou podlahy nebo stěny pokryté vinylovými panely teplé a dokonale ovlivňují tepelné podmínky v dané místnosti.

Vinylová dlažba s betonovým motivem na podlahu

PVC obklady s betonovým vzorem můžeme pokládat na jakýkoliv podklad. Jedná se o jednoduchý úkol, který nevyžaduje použití specializovaného vybavení, nevytváří nepořádek a není časově ani pracovně náročný. Díky tomu můžeme pomocí vinylových panelů snadno, rychle a působivě proměnit výzdobu našich interiérů. Vinylové obklady z kategorie beton mají šedé zbarvení, které je k nerozeznání od skutečného betonu. Je voděodolný a dobře tlumí zvuky. Je vhodný pro použití na instalacích podlahového vytápění.

Beton na podlaze nevyžaduje použití koberců – je fantastický bez jakýchkoli dekorací. Vytvoření takového efektu je snadné a praktické díky vinylovým panelům, které se vyznačují trvanlivostí a mnoha praktickými vlastnostmi. Proto jsou v moderních uspořádáních vynikající alternativou pravého betonu.