Vinylové panely s motivem mramoru

Vinylové panely s mramorem budou vypadat nádherně v každém moderním interiéru, zejména uspořádaném ve stylu glamour. Mramorové stěny nebo podlahy jsou luxusní, elegantní a velmi vkusné. Pravý mramor je bohužel drahý, těžký a obtížně udržovatelný materiál, proto použití samolepicí dlažby na podlahu je velmi praktickým řešením. Vizuálně PVC dlaždice dokonale napodobují mramorové desky. Mají různé, přirozeně vypadající zbarvení, které se nápadně podobá pravému mramoru. Vinylový panel je také hladký a je obtížné jej pouhým dotykem odlišit od kamene. Vinylové obklady s mramorovými vzory jsou však mnohem teplejší a mají lepší vliv na podmínky v dané místnosti než pravý kámen.

PVC obklady s mramorovým motivem

Vinyl se snadno čistí a je voděodolný. Neabsorbuje skvrny, takže jej můžete snadno udržet v dokonalé čistotě. Vyznačuje se také zvukově izolačními vlastnostmi. Na rozdíl od pravého mramoru vysoké podpatky nebudou na podlaze z vinylových panelů "klapat".

Vinylové panely Mramor jsou ekonomickou alternativou pravých mramorových podlah. Jejich montáž je snadná, rychlá a nevyžaduje mnoho času ani finančních prostředků. Vinylové panely lze pokládat prakticky na jakýkoli podklad a rychle tak proměnit výzdobu interiéru a vdechnout mu charakter. Pokud chceme, aby místnost byla elegantní a vkusná, bude mramorová podlaha z PVC dlaždic ideálním řešením. Levně a snadno ji vytvoříme pomocí vinylových panelů, které mají vzhled pravého mramoru.