Vinylové panely s patchworkovým motivem

Vinylové panely s patchworkovým motivem jsou ceněny především pro svůj originální design. Je to zajímavá nabídka pro ty, kteří oceňují nestandardní řešení a nemusí být nutně fanoušky klasiky. Plní nejen praktickou funkci, ale jsou také příjemné na pohled. To vše díky neobvyklým vzorům, které vytvářejí úžasné kompozice na každém panelu a následně na celé podlaze.

Patchworkové motivy na vinylových podlahových panelech

Patchworkové vinylové panely se osvědčí téměř kdekoli. Mohou být úspěšně umístěny jak v kuchyni, tak v obývacím pokoji, předsíni a v ložnici. Velmi snadno se udržují v čistotě, a proto je volí i rodiny s malými dětmi. Díky dekorativnímu charakteru samolepicích PVC dlaždic s patchworkovými vzory nevyžaduje místnost mnoho dekorací. Stačí je zkombinovat s jednoduchým nábytkem a jednotnými stěnami. Skvěle na jejich pozadí vypadají rostliny, a to jak umělé, tak i živé.

Vinylové obklady s patchworkovými vzory jsou ceněny nejen pro svůj originální vzhled, ale také pro snadnou montáž. Z tohoto důvodu se mnoho osob rozhodne pro samostatnou montáž, protože vyžaduje použití pouze základního nářadí. Kromě toho jsou vyrobeny z materiálu, který absorbuje zvuk. To znamená, že chůze a další činnosti každodenního života sousedi neuslyší. Další výhodou vinylových panelů je jejich malá tloušťka. Díky tomu dokonale vedou teplo a podlaha se velmi rychle zahřívá. Jejich výběr stojí za zvážení všude tam, kde se používá podlahové vytápění.