Vinylové koberce s tropickými vzory

Tropické koberce – městská džungle u vás doma

Tropické motivy jsou doménou letního interiérového stylingu, i když stále častěji se s nimi setkáváme ještě před sezónou. Proč je městská džungle jedním z nejžhavějších trendů roku 2020?

Rostlinné kompozice v interiérech dodávají svěžest a energii, zatímco barevné květiny prostor oživují. Zelená barva uklidňuje, umožňuje uspořádat myšlenky a probudit představivost. Městská džungle je trendem, který má své kořeny v touze po kontaktu s přírodou, což je obzvláště patrné v současném interiérovém stylingu. Vinylové koberce s tropickým motivem se skvěle osvědčí jako doplněk do obývacího pokoje nebo ložnice. Pokud hledáte módní venkovní dekorace, vyberte si koberec na terasu s tropickými vzory. Díky své odolnosti proti vlhkosti může být úspěšně používán po dlouhou dobu. Exotické, rostlinné motivy jsou dobrou volbou do pracovny, zejména v případě home office. Zelená barva nejen uklidňuje a uvolňuje, ale také umožňuje očím odpočinek.

Botanická výzdoba interiéru je ideálním řešením nejen pro milovníky rostlin, ale především pro ty, kdo chtějí být blízko k přírodě, aniž by opouštěli svůj dům.