Vinylové panely s klasickým motivem

Vinylové panely s klasickými vzory jsou skvělým nápadem na osvěžení výzdoby v každé místnosti, ať už je uspořádaná v tradičním stylu anebo retro či vintage stylu. Tyto jedinečné motivy po nalepení na podlahu radikálně promění atmosféru místnosti. Představte si, že vaše podlaha je vyzdobena samolepicí PVC dlažbou s jedním z těchto klasických motivů. Může vypadat opravdu působivě.

Univerzální vinylové panely s klasickými vzory

PVC obklady s klasickými vzory jsou tak univerzální, že se budou hodit do každé místnosti. Samozřejmě nás jako první napadne kuchyně. PVC obklady zde nalepené budou nejen působivě vypadat, ale osvědčí se také z hlediska použitelnosti. Především jsou odolné vůči poškrábání, prasklinám a oděru. Není tedy třeba se bát pádu těžkého předmětu, který by zničil tradiční keramické obklady. PVC obklady s klasickými motivy se také perfektně osvědčí jako dekorace kuchyňské stěny. Pokud chcete zakrýt pomalovanou stěnu nebo staré obklady, stačí nalepit vinylové panely. Takto proměněná kuchyň už nebude připomínat její starou výzdobu.

Samolepicí vinylové obklady s klasickými motivy jsou také ideálním řešením pro renovaci koupelny. Odstraňování starých obkladů a pokládka nových je spojena s dlouhou, náročnou a nákladnou rekonstrukcí. Vinylové panely lze nalepit rychle a bez renovačních prací. Další výhodou PVC obkladů je, že jsou nejen odolné vůči vlhkosti, ale také mnohem teplejší než tradiční glazura. Chůze po takové podlaze je proto mnohem pohodlnější.