Koberec do předsíně

Vinylové koberce do předsíně

Nepřehlédnutelným místem po vstupu do bytu nebo domu je předsíň. Právě zde necháváme boty a svrchní oblečení. Nejčastěji spolu s botami přinášíme spoustu prachu nebo bláta, které později roznášíme po celém bytě. Existuje něco, co pomůže zabránit takovým situacím a také udržet pořádek po delší dobu? Určitě ano! Jsou to praktické a odolné vinylové koberce. Při rozhodování o koupi krásného koberečku do předsíně se musíme řídit velikostí tohoto interiéru. Pokud máme k dispozici větší místnost, můžeme zvolit obdélníkový nebo čtvercový koberec. Naproti tomu v menší / užší předsíni nebo chodbě budou nejvhodnější malé vinylové koberce. Pokud chcete vsadit na výrazné, odvážné a módní interiéry, vyberte si vinylové koberce ve tvaru oválu nebo kruhu. Koberec do předsíně nemůže být příliš malý, protože bude velikostí připomínat rohožku. S velikostí to také nemůžeme přehánět, protože nemusí pokrývat celý povrch. Nezapomeňte však, že jeho vzhled by měl odpovídat především našemu vkusu.

Rozmanitost koberců za přijatelnou cenu

Moderní vinylové koberce jsou vyrobeny z 85 % z PVC tkaniny a z 15 % z polyesteru. Takové složení zaručuje odolnost proti roztahování, ohýbání nebo roztržení. Jsou také odolné vůči vlhkosti. Na chodbě jsme velmi často, takže je dobré se také postarat o bezpečnost, a to zvolením koberce s protiskluzovým podkladem.

Vinylový koberec – módní a funkční doplněk

Móda ve výzdobě bytů se mění velmi často. Již delší dobu narůstá trend ve výběru PVC koberečků s geometrickým vzorem. Tento vzor nejenže vypadá krásně, ale je také praktický – nečistoty, které na něm vzniknou, jsou téměř nepostřehnutelné. Proto je bezpečnější zvolit kobereček tmavších barev a se vzory. Díky tomu nebudeme nuceni je často čistit. Kromě oblíbených geometrických vzorů nabízíme také mj. marocké a orientální vzory nebo mozaiky. K oblíbeným patří také PVC koberce v boho a retro stylu. Doporučujeme vám, abyste se podrobněji seznámili se širokou nabídkou našeho obchodu!