Koberce do dětského pokoje

Bezpečné a odolné koberce pro děti

Hlavní činností jak mladších, tak i starších dětí je zábava. Může mít různou formu a konat se na různých místech. Avšak drtivou většinu času tráví ty nejmenší děti ve svém pokoji. Použití vinylového koberce ochrání podlahu před poškozením nebo nečistotami, a krásné vzory koberců dodají dětskému pokoji zajímavější vzhled. O výzdobě a doplňcích do interiéru dítěte nejčastěji rozhodují rodiče. Jejich volba se trvale pohybuje hlavně kolem pastelových vzorů a jemných barev, díky nimž dětský pokoj vypadá krásně a útulně. Stejně je tomu i v případě nákupu běhounů. Jejich hlavním úkolem, kromě estetických hodnot, je zajistit bezpečnost dítěte. Dětské koberce také pomáhají vytvářet příjemné a antialergické prostředí.

Dětské koberce různých rozměrů a tvarů

Koberce do dětského pokoje by měly zmírnit možné pády, ale také chránit děti před chladem podlahy. Tyto požadavky splňuje vinylový koberec s gramáží 1000 g/m2. Je pevný, odolný vůči všem druhům nečistot, proti roztržení a ohýbání. Navíc je také díky svým antistatickým vlastnostem ideálním řešením pro alergiky. PVC koberce jsou vyrobeny z netoxických barviv, a proto je jejich použití pro děti bezpečné. Obdélníkové, barevné, oválné, nepravidelných tvarů. Nabízíme desítky vzorů a motivů s oblíbenými dětskými hrdiny. Neustále aktualizujeme naši nabídku na základě nejnovějších trendů mezi nejmladšími dětmi. Jedna vlastnost je však společná a neměnná – nejvyšší kvalita!

Kobereček, který promění pokoj vašeho dítěte!

Do klučičího pokoje doporučujeme zvolit koberec s fotbalovými, abstraktními nebo zvířecími prvky. Kobereček s postavami z oblíbených pohádek nebo fotbalistů může být také dobrým řešením. Interiér dívčího pokoje bude dobře ladit s PVC kobercem s prvky květin, pohádkovými postavami – princezen nebo rytířů. V nabídce máme také univerzální motivy, které se dobře osvědčí u obou variant pokojů. Jsou to velmi oblíbené, a to jak chlapci, tak i dívkami, prvky z populárních her nebo grafiky přímo ze světa přírody.

Najděte si svůj vysněný kobereček pro dítě

Pří koupi koberce do dětského pokoje se rodiče často zaměřují pouze na velikost, barevné provedení a kvalitu. Přistupují k této záležitosti velmi prakticky. Mezitím zapomínají, že koberec může také sloužit k zábavě. Takže jaké hry si můžeme zahrát na koberci? Odpověď je velice jednoduchá! Stačí si koupit model připomínající závodní dráhu, bludiště nebo hrací desku. Může to být také vinylový koberec představující interiér domu, který je alternativou k drahým domečkům pro panenky. Takové řešení jistě potěší vaše děti a poskytne jim zábavu na dlouhou dobu. Zábavu lze zajímavým způsobem spojit s učením. Pokud se rozhodnete pro koupi vinylového koberce s písmenky nebo čísly, nebudete muset podněcovat své děti k učení. Děti si začnou příjemným způsobem samy osvojovat učivo prezentované na koberečku. Srdečně vás zveme k nákupu velmi kvalitního vinylového koberce. Garantujeme, že vytvoří krásný a zároveň bezpečný a pohodlný prostor na hraní. Máte-li jakékoli dotazy nebo pochybnosti, kontaktujte nás. Naši poradci vám pomohou rozptýlit veškeré pochybnosti a poradí s výběrem vhodného koberce do dětského pokoje.