Vinylové koberce do koupelny

Koupelnové koberečky – vsaďte na funkčnost

Rčení „ďábel je v detailech“ má ještě větší význam při zařizování interiéru. Nevhodně zvolené doplňky mohou zcela narušit celkový dojem. Někdy však může jeden dobře zvolený prvek udělat zázraky a celek díky němu může mít zcela jinou tvář. Při zařizování domu nebo bytu klademe velký důraz na výběr vhodných barev, nábytku nebo textur. Často zapomínáme, že jsou to ty nejmenší, zdánlivě nevýznamné předměty, které naší místnosti dodávají nádherné kouzlo. Právě díky těmto doplňkům vypadá celek skvěle. Podívejme se blíže na vybavení naší koupelny a věnujme pozornost tomu, jakou hodnotu přinese kobereček? Má kromě toho, že vypadá krásně, ještě jinou funkci?

Designové koberečky do koupelny

Po koupeli potřebujeme chvíli odpočinku. Avšak dráždivá, studená a kluzká podlaha v koupelně v nás zesiluje nepříjemný pocit. Není divu, nikdo z nás to nemá rád! Je čas se s tímto problémem vypořádat jednou provždy. Řešením je krásný a funkční koupelnový kobereček. Poskytuje výjimečný komfort pro nohy. Vybavíme-li koupelnu tímto prvkem, nemusíme se obávat možného pádu na kluzkou a mokrou podlahu.

Velký výběr koberců a protiskluzových rohoží

Vinylový kobereček zhotovený z 15% z polyesterové tkaniny a 85% z PVC je k dispozici v mnoha různých velikostech, různých vzorech a tvarech. Podklad koberce obsahuje PVC pěnu o tloušťce 2 mm, zatímco gramáž činí 1000g/m2. Koberečky můžete také zajistit protiskluzovou rohoží, díky které se nebudou přemisťovat po kluzkém povrchu dlaždic. Kobereček můžete umístit nejen u vany, ale také u umyvadla a toalety – a tím všem poskytnete pocit pohodlí. Výběrem sady koupelnových koberečků ušetříte vám a členům domácnosti čas. Po každé koupeli již nebudete muset vytahovat mop a podlahové utěrky. Jednoduchým a rychlým způsobem můžete udržet řád a pořádek.

Jaký koberec se osvědčí ve vaší koupelně?

Pokud přemýšlíte, jaký vzor a barva se ve vaší koupelně osvědčí, seznamte se s naší širokou nabídkou koupelnových koberečků. Určitě se vám jich bude zamlouvat víc. Nejprve zvažte především velikost. Příliš velký kobereček se do koupelny nevejde, ale příliš malý nesplní vaše očekávání. Proto si můžete vybrat klasický čtvercový model. Perfektně se hodí do poměrně dlouhé koupelny. Pokud je však vaše koupelna menší, nejlepší volbou pro vás bude kulatý kobereček.