Vinylové koberce kulaté

Kulaté vinylové koberce - originální doplněk interiéru

Moderní, univerzální a snadno čistitelné kulaté vinylové koberce dodají, díky své funkčnosti, osobitou atmosféru každému prostoru. Díky svým přednostem se kulaté vinylové koberce stále častěji volí jako doplněk do interiérů. V naší kolekci vysoce kvalitních PVC koberců si každý najde vzor odpovídající jeho vkusu. Vyberte si z geometrických motivů v odstínech černé a bílé, inspirovaných přírodou a orientální atmosférou.

Ozdobte interiér praktickým a kulatým vinylovým kobercem

Vinylové podložky jsou vyrobeny výhradně z plastu. Díky tomu na jejich povrchu nevznikají podmínky pro hromadění prachu a vývoj patogenních mikroorganismů. Mohou proto být úspěšně použity v místnostech, kde se zdržují alergici. Tyto rohože neobsahují pro zdraví škodlivé ftaláty. Kulaté vinylové koberce jsou praktickým dekorativním prvkem, který dodá každému prostoru fantastickou auru. Díky nim vytvoříte ve vašem domově úžasný interiér pro odpočinek a trávení volného času se svými nejbližšími.

Kulaté vinylové koberce - módní doplněk vašeho interiéru

Vinylové koberce představují neomezenou vynalézavost a pokus proměnit i tu nejjednodušší věc v nádherný dekorativní prvek. PVC koberce jsou z hlediska montáže moderním a nejsnadnějším způsobem, jak zvýraznit ložnici, obývací pokoj nebo dětský pokoj. Díky tomu, že jsou kulaté koberce odolné, se osvědčí také ve vlhkých, často používaných místnostech jako je kuchyň nebo koupelna. Moderní koberec je velmi zajímavý nástroj, díky němuž můžeme vytvořit fantastický charakter prostoru, který bude přitahovat pozornost členů domácnosti a hostů.